website templates

Villa Sonnenstrahl

představuje

Trocha z historie našeho hotelu

Tato starobylá vila z roku 1910 byla pečlivě zrekonstruována v roce 2008. Je pod německo-českým vedením od roku 1997 a nabízí vám skvělé umístění - v lázeňském centru - asi 300 metrů od kolonády s léčivými prameny a "Zpívající fontánou". Žijete v klidném prostředí, obklopen romantickou zahradou s malým rybníkem, zeleným trávníkem a spoustou květin. Vychutnejte si snídani s českými specialitami podávanými ve vašem apartmá. Vyberte si z luxusních apartmánů zařízených v italském stylu za ceny srovnatelné s jednoduchým dvoulůžkovým pokojem. Pokoje lze samozřejmě rezervovat také jako jednolůžkové. Velké postele dlouhé 210 cm vás zve k úplnému odpočinku po krásném dni v malebných Mariánských Lázních. Apartmá jsou vybavena obývacím pokojem, ložnicí, plně vybavenou kuchyní, koupelnou v bílé a zlaté barvě s bidetem a toaletou. Dopřejte si masáž, wellness procedury, pobyt v solné jeskyni nebo v bazénu. To vše lze rezervovat v lázeňském hotelu vzdáleném 50 m. 

Vybavení

Apartmá jsou vybavena obývacím pokojem, ložnicí, plně vybavenou kuchyní, koupelnou v bílé a zlaté barvě s bidetem a toaletou. 

Přátelský a ochotný personál, který mluví také anglicky a německy, malé soukromé parkoviště a televize v několika jazycích jsou dalšími výhodami hotelu.

Dopřejte si masáž, wellness procedury, pobyt v solné jeskyni nebo v bazénu. To vše lze rezervovat v lázeňském hotelu vzdáleném 50 m. 

V idylickém prostředí je možné provozovat širokou škálu sportovních a volnočasových aktivit, jako je turistika, horolezectví v lese / lanová dráha, lyžování a jízda na kole, hraní tenisu nebo golfu na jednom z nejkrásnějších golfových hřišť v České republice. (vzdálenost 1 km).

© Copyright 2019 Hotel Sonnenstrahl - Všechna práva vyhrazena